رستوران شاندیز صفدری کیش

رستوران شاندیز مرجان کیش در پاییز 1379 توسط حاج علی صفدری (پدر شیشلیک ایران) با 50 سال تجربه و سابقه در شاندیز مشهد، این بار در جزیره کیش افتتاح شد. اکنون پس از گذشت 18 سال، رستوران شاندیز مرجان کیش مفتخر است که هر روز میزبان بیش از 1000 مسافر ، کیشوند و هنرمندان بنام این سرزمین شده است.

شاندیز صفدری ساحلی کیش

رستوران شاندیز صفدری کیش یکی از بهترین رستوران های کیش است که دارای بند موسیقی زنده بسیار حرفه ای می باشد و بیشتر مشهور بودن این رستوران به دلیل پخش موسیقی زنده با هنرمندان بنام جزیره در این رستوران است.

بهترین رستوران جزیره کیش

ظرفیت رستوران شاندیز صفدری کیش ۹۰۰ نفر است و شیشلیک های مشهور این رستوران باعث شده است که رستوران شاندیز کیش صفدری به عنوان پدر شیشلیک ایران با پنجاه سال سابقه شناخته شود.

رستوران شاندیز صفدری در جزیره کیش تاکنون پذیرای بسیاری از افراد مشهور از قبیل هنرمندان ، بازیگران و ورزشکاران همچون علی دایی، محمد علیزاده، بهنام بانی و بسیاری دیگر از اشخاص سرشناس بوده است که میتوانید تصاویر دیگر عزیزان را در بخش گالری مشاهده نمایید.

سالن اصلی و مجلل رستوران شاندیز مرجان در دل باغی با بیش از 7000 متر مربع با فضای سبز و درختان بومی جزیره کیش بهمراه آبنما و نهرهای زیبا ساخته شده است و در اطراف سالن لمکده مخصوص بهمراه تعدادی آلاچیق جهت سرویس کافی شاپ با انواع قلیان های ایرانی و عربی و همچنین اتاق مخصوص بازی های کامپیوتری کودکان بنا شده است.

بانجی جامپینگ

رستوران شاندیز صفدری کیش در نزیکی ساحل مرجان قرار گرفته است.

ساعات پذیرایی

رستوران شاندیز کیش در دو وعده ناهار و شام مقدم میهمانان را گرامی میدارد.

ناهار 12 الی 16
شام20 الی 1 بامداد

آدرس رستوران شاندیز کیش

جزیره کیش – بعد از پارک ساحلی مرجان- روبروی برج های دوقلو- انتهای کوچه رستوران شاندیز کیش

شماره تلفن رزرواسیون رستوران شاندیز کیش

09020098076

تماس با ما: 09020098076

Designed by BlackNet ™

با ما همراه باشید