رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش

سالن جدید رستوران مجلل و ساحلی شاندیز صفدری کیش، در زمستان ۹۴ به بهره برداری رسید. این رستوران در غربی ترین نقطه جزیره کیش و در نزدیکی پارک کشتی یونانی کیش ساخته شده است. رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش بزرگترین رستوران ساحلی ایران است و تماشای آب های نیلگون خلیج فارس از داخل این رستوران باعث شده است که صرف نهار در این رستوران بیش از رستوران های دیگر کیش لذت بخش شود.

شاندیز صفدری ساحلی کیش

رستوران شاندیز صفدری کیش یکی از بهترین رستوران های کیش است که دارای بند موسیقی زنده بسیار حرفه ای می باشد و بیشتر مشهور بودن این رستوران به دلیل پخش موسیقی زنده با هنرمندان بنام جزیره در این رستوران است.

بهترین رستوران جزیره کیش

ظرفیت رستوران شاندیز صفدری کیش ۹۰۰ نفر است و شیشلیک های مشهور این رستوران باعث شده است که رستوران شاندیز صفدری به عنوان پدر شیشلیک ایران با پنجاه سال سابقه شناخته شود.

رستوران شاندیز صفدری در جزیره کیش تاکنون پذیرای بسیاری از افراد مشهور از قبیل هنرمندان ، بازیگران و ورزشکاران همچون علی دایی، محمد علیزاده، بهنام بانی و بسیاری دیگر از اشخاص سرشناس بوده است که میتوانید تصاویر دیگر عزیزان را در بخش گالری مشاهده نمایید.

در نزدیکی همین رستوران هم بانجی جامپینگ کیش ساخته شده است که مطعلق به رستوران شاندیز صفدری کیش می باشد. شکل ظاهری سکوی پرتاب بانجی جامپینگ حرف S است که نشانه اول حرف Shandiz میباشد و فرود آن روی سطح دریا انجام می گیرد.

بانجی جامپینگ

رستوران ساحلی شاندیز صفدری کیش در بخش ساحلی جزیره کیش و در نزدیکی ساحل کشتی یونانی قرار گرفته است.

ساعات پذیرایی

رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش در دو وعده ناهار و شام مقدم میهمانان را گرامی میدارد.

ناهار 12 الی 16
شام20 الی 1 بامداد

آدرس رستوران شاندیر صفدری کیش

جزیره کیش- جاده جهان – بین کشتی یونانی و کلبه هور-رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش

شماره تلفن رزرواسیون رستوران شاندیز صفدری ساحلی کیش

09020098076

تماس با ما: 09020098076

Designed by BlackNet ™

با ما همراه باشید